Такого пoзoрy як сьогодні у Пyтiнa не було за всі роки президенства: на 9 травня до нього на святкування не приїхав ніхто, тому він вирішив oгoлoсити, що…

Президент росії путін виступив із промовою на параді в Москві до 9 травня. Мобілізацію, про яку писали ЗМІ, він не оголосив. Також він прямо не оголосив про війну й анексію Донбасу.

Варто зазначити що навіть Лукашенко не приїхав на 9 травня до Пуітна на святкування дня перемоги. На параді не було представників інших країн. Путін у своїй промові сказав, що американським ветеранам “заборонили” приїхати на парад до Москви.

«Усе говорило про те, що зіткнення з неонацистами, бандерівцями буде неминучим […], росія дала попереджувальний відпор агресії. Це було своєчасне рішення […]. Сьогодні ополченці Донбасу разом з армією росії борються на своїй землі», — сказав путін.

Таким чином, європейські лідери і майже всі президенти СНД їхати в Москву відмовилися. Під час трансляції параду російські телеканали показали приїзд на парад Путіна, який зійшов на трибуну Мавзолею

При цьому політологи зазначають, що для Москви завжди окремим питанням престижу є кількість зарубіжних лідерів, які відвідали парад в День Перемоги. Однак з огляду на часткової міжнародної ізоляції Москви, а також скандалу з вибухами військових складів Чехії репутація Кремля ще більш постраждала.

Експерти відзначають, що російський лідер також став “токсичний” для міжнародних партнерів.

За матеріалами

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*