Спроба втечі? Порошенка таки викрили – прямо на кордоні. Його грандіозний план провалився, відомо все!

Народний депутат та екс-президент України Петро Порошенко пізно увечері 27 травня перебував на пункті перетину державного кордону у Львівській області. У його команді кажуть, що нардеп їде у відрядження.

Джерело: народний депутат Ірина Геращенко, заява на сайті партії “Європейська солідарність”

“29-30 травня 2022 року лідер партії “Європейська Солідарність”, п’ятий президент Петро Порошенко у складі парламентської делегації України візьме участь у щорічному засіданні Парламентської асамблеї НАТО.

31 травня – 1 червня 2022 року Петро Порошенко візьме участь у засіданні Конгресу та Саміті Європейської народної партії (ЄНП), однієї з найбільших політичних сімей у рамках Європейського Союзу”.

Прикордонники також підтвердили, що Порошенко знаходився близько 23:45 на території КПП “Рава-Руська”.

Геращенко ж повідомила, що прикордонники відмовили Порошенку у праві виїхати за кордон, посилаючись на якесь розпорядження. У “Євросолідарності” стверджують, що вони мають розпорядження про відрядження Порошенка за підписом голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.

Зазначимо:

Наприкінці грудня 2021 року правоохоронці направили поштою п’ятому президентові України Петру Порошенку підозру в державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у справі про постачання вугілля з Донбасу.

19 січня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Порошенко був зобов’язаний перебувати на території Києва та Київської області, повідомляти суд про своє переміщення та здати паспорт для виїзду за кордон.

Генеральна прокурор Ірина Венедиктова заявляла, що Адміністрація президента за правління Порошенка “могла грати ключову роль” в організації постачання вугілля з ОРДЛО. Таку заяву зробив і голова Служби безпеки Іван Баканов.

І вже 23 травня Служба безпеки України оприлюднила допит затриманого нардепа Віктора Медведчука, підозрюваного у державній зраді за незаконну контрабанду вугілля та співпрацю з проросійськими бойовиками на Донбасі. Медведчук заявив, що всі схеми та процеси узгодження незаконної співпраці з проросійськими бойовиками затверджував особисто Порошенко через людей зі свого оточення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*