Собаки загрuзлu 7 – річну дочку зраднuка України : Забужко розповіла історію льотчика з Криму , який бомбив дітей у Сирії

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла про трагедію , яка сталася в родинi льотчика з Криму , котрий зрадив Україну .

Вiн бомбив дітей у Сирії , а за місяць до повномасштабного вторгнення РФ в Украïну його єдина дитина загинула страшною смертю . Доньку зрадника загризли собаки на Забайкаллі , де дислокується авiаполк , в якому служив кримський зрадник .

Страшну історію Забужко розповіла у своєму Facebook . ” Розкажу вам , панство , одну Дуже Страшну Історію , яка в сiчнi , за мiсяць перед повномасштабним вторгненням , обійшла була всю світову пресу , а потім , зрозуміло , забулася , бо фабрику страшних iсторiй для світової преси Росiя вiдкрила у нас .

Але та історія все одно в певному сенсi лишається ексклюзивом , – / тепер , побачивши фото тоï бригади чекiстанських льотчикiв , що розбомбила ТРЦ в Кременчуці , я вирішила , що пора її розказати ” , зазначила Забужко . Вона нагадала моторошну історію , що відбулася на початку року на Забайкаллі , в одному з населених пунктів під Читою . Там зграя безпритульних собак серед білого дня загризла на вулиці 7 – річну дівчинку .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*