Олександр Лукашенко отримав чорну мітку, за ним прийшли йому хана! Навіть Путин не допоможе

Самопровозглашенный президент Беларуси олександр лукашенко собирается заколотуть с боку белорусских військових, бо ті відкрито відкрито відступили против участія у війні с Україною.

Проти лукашенка повстали військові

Наймни про это писатель в ноземном ЗМИ, які повидомлють, шо белорускі військові закликали Лукашенко не втручатися у війну росії проти України.

«Самогубство» для белорусов.

Мова про те, что нещодавно старшие офицеры 5 бригады спецназа у відкритому листу до Лукашенко вступити проти участі у війні, назвавши таке рішення «чистим самогубством».

Військові наголосили, що вступиши у війну проти України, Белорусь буде остаточно вігнана зі співтовариства граждан держав на довгі роки буде межнародім ізгоєм.

Окупация росією межнародно признанной територии України, яко є другом нашей держави, и її спроба втягнути Белорусь у абсолютно непередбачувану війну проти суверенної держави може розглядитися лише як зніковіння суверенітуі в белорусіні,–и укрощенні.

Вони також вважают, що кремль порушу конституцию беларуси, де сказано, що країна є незалежною у внутрішній и зовнишній политиці, чим и поткнули військові самопроголошеному диктатору.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*