Нiчoгo сoбi пoвoрoт -“Справжнього путіна відправили на цонцерт до Кобзона” : в Мережі полізли небезпідставні слухи, що на параді був не справжній путін…Фотодоказ

Мабуть важко знайти людину, як не чула про те, що у путіна є багато двійників. Більше того ходять слухи, що оригінального путіна вже давно прибрали через надмірну прихильність до демократії.

Разом із тим використання двійників є звичайною практикою диктаторів у цілях безпеки, оскільки зазвичай їхної смерті якщо прагне й не цілий світ то велика його частка, а надто, якщо вони намагаються займатись такими речами, як фінансуванням міжнародного тероризму.

Опозиційний російський журналіст Олег Кашин навіть систематизував чуваків, які час від часу з’являються на публіці і виконують роль путіна.

Парад 9 травня був одним із тих нечисленних днів в останні роки, коли той кого називають путіном показався на широку публіку. Але чомусь мережею полізли слухи що цей путін – не справжній.

Таке припушення висловив і політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”. Із великою долею ймовірності він теж вважає, що на параді справжнього путіна і не було.

“Механічний Путін”: на парад випустили якогось дивного Путіна: геть старий, ботокс щоки вже не тримає, лисина побільшала, голову наче хтось вбив в плечі чимось важким. З паралізованою рукою, задертою догори, – ну точно дерев’яний бовван!”

На вашу думку який із путінів був на заході?

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*