Мама ліквідованого в Україні окупанта заявила, хоч її син за два тижні до сmерті назвав бойові дії “пeклом” вона всерівно вважає, що війна була “потрібна”

Мати ліквідованого в Україні військовослужбовця Микити Аврова, родом із міста Луги Ленінградської області, вважає, що “спецоперація” в Україні була потрібна. Перед цим син їй писав, що перебуває в “пеклі” і може не повернутися.

Про це жінка розповіла в інтерв’ю “Север. Реалии”. За її словами, 20-річний хлопець поїхав на війну, бо “інакше не міг”. Солдат брав участь у боях під Ізюмом на Харківщині і з ним 1,5 місяця не було зв’язку.

Мати російського окупанта втратила сина, але вважає, що війна, розв'язана Росією в Україні, потрібна

“Потім прислав тільки “мам, тут пекло, я не знаю, чи повернусь я додому. Скажи брату, що я його дуже люблю, і тебе, матусю, і завжди буду поряд з вами”. Більше новин від нього не було. І 2 квітня мені повідомили, що 27 числа під час запеклих боїв мій син був підірваний у танку. Після чого намагалися хлопці з нього вилізти, і їх розстріляли. Більше нічого не знаю”, – розповіла мати путінського вбивці.

За її словами, за злочини в Україні Аврова подано в Росії до ордену Мужності посмертно.

На запитання, чи потрібна ця війна, жінка відповіла так, як і решта вихованих пропагандою росіян: “Стільки часу все це тривало, мені зараз важко про це говорити… У мене в голові нічого не складається. Я думаю, якби вона була не потрібна, її б, напевно, і не було. І син був живий”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*