“Він зараз як загнаний щур і готовий піти на цей cтрaшнuй крок”: генерал вважає, що Пyтiн може завдати ядeрноrо удaру

Росія ще 2014 року вирішила: якщо країни НАТО заступляться за Україну, то вона застосує тактичну ядерну зброю.

Про це розповів український генерал-лейтенант у відставці Ігор Романенко в інтерв’ю для YouТube-каналу “Україна 24”.

“Він майже готовий (натиснути на червону кнопку ­– ред.), хоча розуміє, що це може дуже багато чим обернутися, причому не тільки для Росії. Росія – це таке, він там царює уже 20 років, а безпосередньо для його родини, його дітей. Принципово, – це тиск міжнародний, уже прийнято рішення. Путін пішов ва-банк і повинен відповідати за це повною мірою”, – розповів Романенко.

Він зазначив, що ще 2014 року Росія вирішила: якщо країни НАТО втрутяться і заступляться за Україну, то вона застосує тактичну ядерну зброю.

“В його (Путіна – ред.) голові це є. Питання в тому, яким чином це нейтралізувати і запобігти цьому. Тут є відповідний прогрес”, – зауважив генерал-лейтенант.

Він нагадав, що місяць-півтора тому на саміті країн-членів НАТО головною метою було не втягнути Альянс у війну Росії проти України, щоб це не переросло в ядерну війну.

“А тепер вони (країни НАТО – ред.) вже набрали силу, навчилися саме в України, тому можуть відповідати Путіну: “Ти там лякалки маєш, ми про них знаємо, але й ти знай, що ми цього не допустимо, і пошкодуєте ти, твоє оточення, твої родичі й у цілому держава“, ­– висловив думку Романенко.

Він також розповів про свої прогнози, коли може закінчитися війна в Україні та настати мир

“Для того, щоб відповісти на це запитання, треба розуміти, що є питання, коли настане перемир’я – тільки про це ми можемо говорити поки що. І це, я думаю, відбудеться цього року, (за) два-три місяці, на мій погляд. А питання миру – (мир) може настати тільки тоді, коли ми переможемо з нашими союзниками”, – зазначив Романенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*