Відмовилися навіть робити спільне фото: Лаврова поставили на місце на зустрічі глав МЗС G20

Міністру закордонних справ країни-агресора Росії Сергію Лаврову влаштували бойкот на саміті глав МЗС G20. З представником країни, яка бомбардує міста та вбиває мирних жителів, відмовилися зробити спільне фото.

Також на знак протесту проти військової агресії Росії високопосадовці напередодні бойкотували вечерю. Про це повідомляє японський інформаційний портал Kyodo News.

Представники різних країн в якості міри, що показує неприязнь до Росії, не зробили традиційного групового фото міністрів.

За словами міністра закордонних справ Індонезії Ретно Марсуді, на знак протесту високопосадовці також бойкотували вечерю увечері 7 липня, яка стала першим заходом дводенної зустрічі G20.

Крім того, на зустрічі міністрів фінансів і керуючих центральних банків країн «Великої двадцятки» делегації США, Канади та Європи вийшли, коли російські офіційні особи, у тому числі міністр фінансів Антон Сілуанов, що віртуально приєднався, збиралися виступити.

Лаврова принизили на зустрічі G20
Нагадаємо, очільник МЗС Росії Сергій Лавров засвітився в Індонезії на зустрічі міністрів закордонних справ G20, проте політику країни-агресора не всі були раді. Низка дипломатів бойкотували заходи за участю росіянина.

Раніше глава МЗС Німеччини Анналена Бербок заявила, що Росії не можна дозволити використовувати цей саміт як платформу з огляду на її агресію в Україні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, міністр іноземних РФ Сергій Лавров у «компанії» свастик провів переговори з главою Монголії Ухнаагійном Хурелсухом. Символи помітили на ритуальних предметах у залі для зустрічей.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*