“Валодя, ета же пазор, ааааа зачєм ти нас пазорішь…”На росії нечувана істерика через втечу окупантів зі Зміїного! ФОТО

У Росії бурхливо відреагували на оголошений Міністерством оборони РФ “жест доброї волі” щодо виведення військ з українського острова Зміїний. Формулювання окупантів висміяли та запідозрили обман.

У мережі масово почали з’являтися коментарі росіян, які зрозуміли, що відступ є не тактичним ходом, а звичайним провалом (щоб подивитись фото, доскрольте новину до кінця).

“Це ганьба, а не жест доброї волі!”, “Хто їм тексти пише?”, “Як з березневим відступом?”, “Втекли”, “Які ж клоуни”, “Це не крок до про*бу?”, “Навіщо ви нас ганьбите?”, “Здали острів”, “Може Крим ще віддати як жест доброї волі”, – написали росіяни в Telegram-каналах, влаштувавши гарячу дискусію про некомпетентність командування та солдатів.
У коментарях також влучно вказали на те, що раніше в РФ острів Зміїний називали стратегічним пунктом, зараз же зараз “занадто легко” війська залишили острів. Росіяни навіть заговорили про те, що керівництво країни скоро весь народ як “жест доброї волі” віддасть у рабство.

Російських політиків назвали “повіями”, а президента Володимира Путіна “Юдою”. У коментарях багато хто запідозрив, що їм не говорять правду, а ЗСУ, навпаки, досягають того, про що було оголошено.

“Щодня новий злив”, “Відбувся негативний наступ із задимленням техніки”, – пишуть фанати “русского міра”.

Як повідомлялося раніше, стало відомо, що в результаті успішно проведеного чергового етапу військової операції ЗСУ з завданням вогневих ударів нашими ракетними та артилерійськими підрозділами по острову Зміїний війська РФ протягом ночі спішно евакуювали залишки гарнізону двома швидкісними катерами

В якості відмовки вони розповіли про “жест доброї волі” та бажання зберегти життя особового складу, який потрапив під потужний вогонь українських захисників.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*